AspireRPG

AspireRPG ~ Najlepszy Serwer RPG W Polsce

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-04 18:44:44

SeYTHunterYT
J@
Dołączył: 2018-03-04
Liczba postów: 6
WindowsChrome 64.0.3282.186

Rekrutacja ASAPD ON

Serial:
Staż na serwerze:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:
Imię:
Wiek:
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie
Czy posiadasz TS3?: Tak/Nie
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co)
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.:
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?:
Coś o sobie(Opisz swój charakter):
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?:

Offline

#2 2018-03-06 18:49:35

SeYTHunterYT
J@
Dołączył: 2018-03-04
Liczba postów: 6
WindowsChrome 64.0.3282.186

Odp: Rekrutacja ASAPD ON

KACPERSKI PISZE ALE ON COS NIE MOZE

Serial: F172CE6C99E86B72C80C8CF1DAEA8F52
Staż na serwerze: 2 godziny
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zależy od dnia. W ciągu tygodnia 3 godziny. W weekend 5 godzin.
Imię: Kacper
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie Nie
Czy posiadasz TS3?: Tak/Nie Tak
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Za nic
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ interesuje się służbami mundurowymi a najbardziej to policją i myślę, że jest to najbardziej ogarnięta frakcja na serwerze.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem. Potrafię opanować swoje emocje.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ myślę, że jestem odpowiedni na to stanowisko i wiem, że mam odpowiednie wymagania.

Wiadomość dodana po 01 min 12 s:

SeYTHunterYT napisał/a:

KACPERSKI PISZE ALE ON COS NIE MOZE

Serial: F172CE6C99E86B72C80C8CF1DAEA8F52
Staż na serwerze: 2 godziny
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zależy od dnia. W ciągu tygodnia 3 godziny. W weekend 5 godzin.
Imię: Kacper
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie Nie
Czy posiadasz TS3?: Tak/Nie Tak
Czy posiadasz mikrofon?: Tak/Nie Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak/Nie Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Za nic
Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?Jeśli tak opisz jakie - rodzina w policji się nie liczy.: Nie
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ interesuje się służbami mundurowymi a najbardziej to policją i myślę, że jest to najbardziej ogarnięta frakcja na serwerze.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem. Potrafię opanować swoje emocje.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ myślę, że jestem odpowiedni na to stanowisko i wiem, że mam odpowiednie wymagania.

przyjete.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
i-rp - informatyczne - icemamta - neonbot - mchpxpolska